Práce by měla být zábavou a ne utrpením !

Uživatelské rozhraní systému je vytvořeno pro práci v Internetovém prohlížeči – například Google Chrome (preferujeme), Opera nebo Mozilla Firefox. Za výhody lze považovat standardní obsluhu (pokud pracuje uživatel s Internetem nemusí se učit nové rozhraní), což umožňuje  vzdálené vstupy do systému z jakéhokoli místa s připojením na internet a kompatibilitu prakticky se všemi operačními systémy Windows, Linux, macOS, Android, iOS, které umí pracovat s výše uvedenými prohlížeči.

Právě motto ” Práce by měla být zábavou a ne utrpením ” bylo pro nás základní motivací proč jsme do SHERPA verze 5.0 dali maximum do designu, účelovosti a intuitivní obsluze. Použili jsme spoustu moderních a účelových prvků a věříme, že motto se nám povedlo naplnit. Samozřejmě pracujeme s každou zpětnou vazbou od uživatelů a neustále se snažíme přiblížit zákazníkovi.

Jako příklad můžeme zmínit třeba možnost zvětšení pracovní plochy na celou obrazovku, prostředí pro dotykovou obrazovku, prostředí pro mobilní zařízení jako je tablet, virtuální klávesnici, možnost volby barevné palety ze čtyř barev a mnoho jiných vychytávek.