Proč vlastnit e-shop ?

E-shop, E-commerce anebo jenom elektronické obchodování přináší knihkupectvím, nakladatelům a distributorům zcela novou dimenzi na knižním trhu. Zcela to potrvrzuje nebývalý rozmach e-commerce v době, kdy COVID-19 úplně a natrvalo zmenil naše životy a trh jako taký. Segment knižního trhu je jako šitý na prodej pomocí e-shopu o čem svedčí i taký konglomerát jako AMAZON. Možná mnoho z vás neví, ale i AMAZON vzniknul jako malý knižný eshop, který vyrostl do trhové kapitalizace více jako 1 bilion dolarů.

V rámci komplexních služeb pro knihkupce, nakladate, a distributory sme se z výše uvedených důvodů zaměrili na vybudování řešení které poskytne kamenním prodejnám komplexní systém E-Shop a SHERPA , s minimálnimi nároky na provoz.

Co mají společné E-shop a SHERPA ?

Zní to asi divně, ale všechno. Žijou si spolu ruka v ruce ve společné symbióze a jeden podporují druhého. Od počátků e-commerce sme se snažili vyvinout taký e-shop který by byl schopen bezvýhradně komunikovat s obchodním systémem Sherpa, což se nám skutečně povedlo.

Celá databáze skladového hospodářství, nákupů, prodejů, dodavatelských a odberatelských komisí, zpracování zákaznických a dodavatelských objednávek je vedená v obchodním a skladovým systému SHERPA, ze kterého jsou data ( produkty, ceny, obrazky produktu,stavy skladu,..) přenášeny do E-shopu který zase funguje svým vlastním životem a znovu vrací obchodní data Sheprovi. Znamená to že E shop vyrižuje veškeré zákaznícke objednávky platby, dobravu, marketing, e mailing atd. a data zase přenáší zpátky do systému SHERPA. V konečném důsledku to znamená že sklady v systému SHERPA sledují jak stavy na kamenné prodejně tak na e-shopu.

V propojení na náš Cloudový systém je jak e-shop tak i skladový systém Sherpa obsluhovatelný odkuďkoliv a kýmkoliv na svetě pokuď má uživatel uživatelské práva. Z toho plyne, že o E-shop se může starat osoba nezavislá od kamenné prodejny a opačně.

Co nabízíme ?

Všechny naše E-Shopy tvoříme v nejoblíbenějsím redakčním systému WordPress, poháněným nejpoužívanějším pluginem pro elektronické obchodování WooCommerce. Všechny Eshopy běží na našich serverech, vybavených operačním systémem LINUX, založených na databáze MySQL s programovacím jazykem PHP 7+.

SIMPLE E-SHOP

SIMPLE E-Shop je předpřipravený e-shop, který s Váma po konzultacích upravíme do finální vizuální a technické podoby.

Simple e-shop je určen pro knihkupce, který se chtějí věnovat jenom e-commerce a není nutno provázání s našim systémem Sherpa (eshop nebude však schopen řešit jako takový automaticky dodavatelské a odberatelské komise!) Nainstalujeme Vám podle požadavkú platební brány a jiné platební možnosti, možnosti dopravy a jiné podle požadavků.

Připravíme na základě poskytnutých údajů Zásady ochrany osobních údajů, Cookies, a zapracujeme Vaše obchodní podmínky, a připravíme kontaktní formulář.

Na základe požadavku a dodaných datových podkladů Vám naimportujeme data od Vašeho dodavatele ( produkty, obrázky, ceny, množství a tak dále.)

SHERPA E-SHOP

SHERPA E-Shop na rozdíl Simple E-shop je určen pro knihkupce, distributory a nakladatele, který už používají náš obchodní a skladový software SHERPA a nebo o něm uvažují.

SHERPA E-Shop je předpřipravený e-shop, který s Váma po konzultacích upravíme do finální vizuální a technické podoby. Nainstalujeme Vám podle požadavkú platební brány a jiné platební možnosti, možnosti dopravy a jiné podle požadavků. Naistalujeme Vám most propojení pro import a export vašich dat ze SHERPA do E-shopu a zpátky. Podle požadavku můžeme vaše data spracovat od více dodavatelů do jedné databáze tak aby byli konzistentni jak pro E-shop ta pro SHERPU.

Připravíme na základě poskytnutých údajů Zásady ochrany osobních údajů, Cookies, a zapracujeme Vaše obchodní podmínky, a připravíme kontaktní formulář a samozrejmě i jiné požadavky.

Napiš nám a my Ti uděláme nabídku.