Současné zaměření společnosti BetaZ.cz s.r.o.

Vývoj, provoz a údržba SaaS služeb SHERPA

do kterého spadají

Vývoj, provoz a údržba knihkupeckého informačního systému SHERPA

Implementace B2B-Sherpa a E-Shopů

Vývoj Cloudových informačních databázových systémů na zakázku

Obchodní činnost ecommerce

Prodej IT techniky, wifi síťových připojení a vybavení pro kamenné provozovny ( tiskárny, čtečky čarových kódů, pokladní šuplíky, dotykové dipleje pro kasy…) na našem eshopu www.solarwifi.cz

Prodej a poradenství v oblasti fotovoltaiky a solárních systémů www.solarwifi.cz

Historie společnosti BetaZ.cz s.r.o.

Společnost BetaZ.cz s.r.o. vznikla nejdřív jako fyzická osoba v roce 1992, která se později transformovala na společnost s ručením omezeným. Od svých prvopočátků jsme se věnovali pouze vývoji unikátních databázových systémů. Zaměřili jsme se hlavně na knižní trh, kterému skutečně rozumíme a známe jeho potřeby.

Výsledkem kromě jiného, byl právě náš unikátní obchodní, skladový a pokladní systém SHERPA pro knihkupce, distributory, a nakladatelství, který neustále zdokonalujeme a implementujeme nejnovější trendy. SHERPA je jedinou aplikací svého druhu bez nutnosti instalace na konkrétní počítač. Všechno už 20 let děláme v Cloudu !

  • V začátcích byl tento systém vyvinut pro operační systém DOS v programovacím jazyce FoxPro po názvem SOUMAR, který je některými zákazníky provozován až dodnes.
  • Až rozšířením operačního systému WINDOWS a hlavně Internetu, jsme v roce 2001 vyvinuli tuto aplikaci jako Cloudovou aplikaci pod názvem „SHERPA“. Jsme hrdí na to, že dneska je provozováno více než 500 instalací jak v Čechách tak na Slovensku. Velké množství aplikací a subaplikací je upraveno speciálně na míru zákazníkům.
  • Dalším velikým projektem byl Firemní informační databázový systém „JOB“ pro správu internetových datových služeb, vyvinutý pro Německý trh. Úspěšně ho provozuje i několik Českých providerů.

Všechny systémy provozujeme na vlastních serverech běžících pod OS LINUX, založených na databázi MySQL.

Našim základním cílem je spokojenost zákazníka, proto věnujeme co největší úsilí podpoře a servisu.